Неділько
05.05.2024, 17:39
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка МініКАСКО - що це? - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Наше життя і буденність! =) » МініКАСКО - що це?
МініКАСКО - що це?
misterbicipsDate: Середа, 08.11.2023, 20:36 | Message # 1
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 178
Reputation: 0
Status: Не тута
Я водій з досвідом, але боюсь великих витрат на ремонт. Чи допоможе мініКАСКО в цьому?
 
HzBoyDate: ЧетвеР, 09.11.2023, 21:47 | Message # 2
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 147
Reputation: 0
Status: Не тута
Так, братан, я в теме. Таке мініКАСКО - це щось, що може врятувати з крутих ситуацій на дорозі. Ну, типу, ти вже водій досвідчений, але, як кажуть, не застрахуєшся - будеш бідка. МініКАСКО, як я розумію, то як той антистрес для авто.
Щоб ти зрозумів, це не те саме, що повне КАСКО, де всі перебіги враховуються. Тут трошки скромніше, але в критичний момент може бути як рятівний круг. Допоможе не влітку під час ремонту шин, а коли хтось тобі по лобовому в'їхав. Так от, чув, в Україні таке теж є, називається мініКАСКО. Ти взагалі про це думав? Там не тільки про ремонт, а й таке мається, як охорона від вандалів, крадіжка чи стихійні лиха.
На https://avtosota.com/34389-sho-take-minikasko.html розписано все як треба, навіть стаття є. Загалом, може бути корисно, тим паче, якщо фінанси не на найвищому рівні, але себе любити треба. І якщо кинеш оком туди, може і вирішиш вже, що для свого железного коня краще.
Так що, бро, думай про це, може це той крутий буст, який тобі треба для спокійного водіння.
 
AlexDate: Тяпниця, 24.11.2023, 10:20 | Message # 3
СтудентЪ
Group: Зелений
Posts: 6
Reputation: 0
Status: Не тута
Хмм, цікаво було дізнатися
 
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Наше життя і буденність! =) » МініКАСКО - що це?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz