Неділько
19.05.2024, 08:55
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка Відкриття бізнесу. Пошук кухонного обладнання. - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sweet  
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Цікавинки... » Відкриття бізнесу. Пошук кухонного обладнання.
Відкриття бізнесу. Пошук кухонного обладнання.
dumplingrannyDate: ЧетвеР, 07.03.2024, 11:06 | Message # 1
Зєлєнь
Group: Зелений
Posts: 4
Reputation: 0
Status: Не тута
Увага, ресторатори та підприємці!

Запрошуємо вас відкрити для себе світ професійного обладнання від "Enjoy-Trade"! Ця компанія - вірний помічник у вирішенні всіх потреб вашого бізнесу. "Enjoy-Trade" пропонує широкий асортимент техніки для ресторанів, кафе, барів та інших закладів громадського харчування.

В інтернет магазині ви знайдете все, що потрібно для вашої кухні - від сучасних теплових печей до стильних барних пристроїв. Техніка компанії - це гарантія якості та надійності, а доступні ціни зроблять ваш бізнес ще успішнішим.

Не втрачайте часу - обирайте "Enjoy-Trade" https://www.enjoy-trade.com.ua/ та забезпечуйте свій заклад тільки найкращим!
 
kircenkotamaraDate: Неділько, 31.03.2024, 17:53 | Message # 2
Заваділа
Group: Зелений
Posts: 11
Reputation: 0
Status: Не тута
Які основні переваги ароматизації кафе і ресторанів для приваблення клієнтів та підвищення їхнього задоволення від візиту?
 
HzBoyDate: Неділько, 31.03.2024, 17:58 | Message # 3
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 149
Reputation: 0
Status: Не тута
Улюбленим місцем в моєму житті завжди було кав'ярня, де можна насолодитися не лише смаком ароматної кави, але й неповторною атмосферою. Одного разу я зайшов у кав'ярню, яка використовує ароматизацію від компанії StH Group https://www.sth-gr.com/aromamarketing/v-kafe-i-restoranah/ і зрозумів, що це те, чого мені завжди не вистачало. Аромат кави поєднаний з тонкими нотками ванілі та шоколаду створює такий затишок, що я відчуваю, ніби перебуваю у своєму особливому світі, де час зупинився. Тепер я завжди обираю це місце, бо знаю, що кожне моє відвідування буде супроводжуватися цим неповторним ароматом, який змусить мене повертатися сюди знову і знову.
 
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Цікавинки... » Відкриття бізнесу. Пошук кухонного обладнання.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz