Суботко
27.04.2024, 06:08
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка Хочте вірте хочте ні, але я все-таки ВИХОДЖУ ЗАМІЖ - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Вітаємо челавєків!! =) » Хочте вірте хочте ні, але я все-таки ВИХОДЖУ ЗАМІЖ (Збирайте гроші, ходіть по гамазінам і вибирайте подарунки...)
Хочте вірте хочте ні, але я все-таки ВИХОДЖУ ЗАМІЖ
TendyDate: Середа, 20.02.2008, 00:39 | Message # 1
Наша Юлька вже не булька!! =))
Group: Зелений
Posts: 15
Reputation: 3
Status: Не тута
Шановна Деформація! agree Мій коханий Сашко boylove cheek запропонував збробити щось дуже важливе в цьому житті. eyes flowers foryou girllove А саме зареєструвати наші з ним стосунки офіційно!!!!! hug inlove kiss kissss serenada Точне число я скажу за тижні два, бо ми ще не визначились, а от на рахунок горілки, то вже 7 ящиків стоїть в підвалі. Місцезнаходження підвалу засекречено!!! vodka yahoo friday Так що готуйте печінку зарання ще до самого святкування... shock swans tango dustman
Щоб вам було легше визначитись з подарунками, нам троха не вистачає на Бентлі. В нас вже 400 грн., але ж нас є ви... diler idea


Дімошка, дуже прикольний сайтик!!! Хоча я не чувіха, а ДєВчьОНка, ну да ладно....
 
deformationDate: Середа, 20.02.2008, 12:13 | Message # 2
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
Ураааа!!!!!!!!!! Ваотка на халяву!!!!!!!!!!!!! Юлька, за подаркі не переживай, ми прийдем як запорожці! Шучю (можливо) crazy
Поздрявляю з правильним рішенням! Давно пора! Воткі правда 7 ящиків маловато, але як шо, то звертайтесь до Мирона, він поможе з завода по прохідній оптом пронести!!

Ще раз УРА!!! УРА!!! УРА!!!

ПиСи: отдай діплом! crazy

 
Nikolai_s_moskvuDate: Середа, 20.02.2008, 12:54 | Message # 3
<Дірєктар прохідної спіртзаводу>
Group: Модєр
Posts: 131
Reputation: 4
Status: Не тута
УрЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! весілля настає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! за подарункі не переживай, я все одно подарю куня!!!!!!!!!!!!!!! beer dustman friday

любітєль погнать,,,,водкі)))
 
deformationDate: Середа, 20.02.2008, 13:00 | Message # 4
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня maniak коня коня коня коня коня коня
 
Nikolai_s_moskvuDate: Середа, 20.02.2008, 13:02 | Message # 5
<Дірєктар прохідної спіртзаводу>
Group: Модєр
Posts: 131
Reputation: 4
Status: Не тута
УРяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яя яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


любітєль погнать,,,,водкі)))
 
deformationDate: Середа, 20.02.2008, 13:20 | Message # 6
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
А як хоть зробив прєдложеніє?? ponder А то цікаво, може шо гарне було, то візьму собі на замєтку! roll
 
deformationDate: Середа, 20.02.2008, 13:29 | Message # 7
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
Я тут на радостях всім підняв статус!! З зєлєні і студєнта до почесного "волиняка"!!! crazy
 
SweetDate: Середа, 20.02.2008, 22:57 | Message # 8
***Гіпєр Бодіщє***
Group: Адмін
Posts: 110
Reputation: 3
Status: Не тута
Наканєцто Юлька одумалась! cool Я так понімаю буде велика гулянка!
Падарак буде... я тє абєщяю, тока не бенклі а банклі, і переважно трьох-літрові! dry


... and all those I forgot
... or negleced
... or ignored
... or lost
 
TendyDate: ЧетвеР, 21.02.2008, 11:09 | Message # 9
Наша Юлька вже не булька!! =))
Group: Зелений
Posts: 15
Reputation: 3
Status: Не тута
Пацани, ви реальны друззя. Я вас люблю

Добавлено (21.02.2008, 11:09)
---------------------------------------------
завтра бухаєм!


Дімошка, дуже прикольний сайтик!!! Хоча я не чувіха, а ДєВчьОНка, ну да ладно....
 
Nikolai_s_moskvuDate: ЧетвеР, 21.02.2008, 11:34 | Message # 10
<Дірєктар прохідної спіртзаводу>
Group: Модєр
Posts: 131
Reputation: 4
Status: Не тута
ВО!! ЮЛЬКА ТО ТОБІ!!!!!!!!!!!!!!
Attachment: 4678619.jpg (45.1 Kb)


любітєль погнать,,,,водкі)))
 
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Вітаємо челавєків!! =) » Хочте вірте хочте ні, але я все-таки ВИХОДЖУ ЗАМІЖ (Збирайте гроші, ходіть по гамазінам і вибирайте подарунки...)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz