Суботко
27.04.2024, 04:12
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка Поїздка в Київ - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
КВН Форум » Про КВН і все, що його стосується!! » Відгуки для історії » Поїздка в Київ (ФДП Кафедра КВН)
Поїздка в Київ
deformationDate: ВівторочоГ, 03.04.2007, 10:53 | Message # 1
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
Сабж
 
deformationDate: ВівторочоГ, 03.04.2007, 11:34 | Message # 2
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
Ну шо ж браття!! wink Пишіть відгуки про поїздку, кому шо найбільше сподобалось, шо хто запомнив, да й ото напишемо разом історію.... А то все від себе писати не цікаво!! =)) tongue
 
deformationDate: ПонеділочоГ, 16.04.2007, 18:45 | Message # 3
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
7. Ангелина Фархел 16.04.2007, 13:20
Я имела возможность побывать на фесте ФДП КВН. Ну что я могу сказать...Мне понравились выступы команды 5,50, Кафедра + (просто без комментариев, особенно пародия на Янину Немую ), команда "Айсберг" тоже хорошо выступили...
Країна: Украина

8. Ангелина Фархел 16.04.2007, 13:21
Давайте теперь поговорим о Луцких командах. "Отдел кадров"удивили немножко, но все равно молодцы, также "Деформация" показала на что способна, но от тут я немножко покритикую. Почему команда не была настроена на юмористический лад, этого я не понимаю. Очень некорректные шутки были по-моему про Максима Шацьких и про спид, то есть про сифилис
Країна: Украина

9. Ангелина Фархел 16.04.2007, 13:21
Очень хорошо зашла шутка "Сволочи"
Такое ощущение, что команда готовилась, старалась, но не раскрыла свой потенциал (работали в полсилу на процентов 25 из 100). Работайте более организовано, когда будет плохая организация и небрежное отношение, то такая игра не стоит, что бы выходить на сцену... Я следила за многими командами, и у них тоже есть свои недостатки, о которых напишу на форуме кафедры КВН г.Киев.
Країна: Украина

10. Fobius (deformation) 16.04.2007, 18:39
Ну покі можу викласти невелику отмазочьку!! =) Їхали в поїзді вночі з Луцька, спочатку трохи редактували сценарій (довелося викінути половину шуток - в час не вкладались), а потім всю ніч бухали... Я встиг поспати 40 хвилин... хтось трохи більше, хтось взагалі не спав... Потім в 6 ранку по Києву, поселились, пішли зареєструвалися, тоді ті сессії... вийшло так, шо поки гра, то реально наполовину в стані зомбі були... тому і не зіграли в повну силу... це правда... ну а те, що репетицій майже не було - це вина нашої організованості, патамуша не можемо реально нормально все робити, все завжди в останній момент!! =))
На рахунок коректності шуток... Я чогось ніколи не задумувався про пошлость шуткі про трипіліс... Скільки разів ставили - ніхто нічого не казав, да і я шось не врахував... А про Шацьких шутка не вийшла... Трохи зі звуком не вийшло, не встигли сказати шапку шуткі - дуже рано фонка зазвучала...
За критику дуже дякую!! =)) Будемо старатись і виправлятись!! =)



Зкопійовано з Гостьової книги!! =)
Ну що ж, друзі, пишіть ще коментарії, свої враження про проект і про учасників, ну і звичайно не забуваємо і про критику!! dry

 
SweetDate: ЧетвеР, 19.04.2007, 13:55 | Message # 4
***Гіпєр Бодіщє***
Group: Адмін
Posts: 110
Reputation: 3
Status: Не тута
Як на мене поїздка в стольний град Київ була дуже корисною і роз'яснила багато моментів в плані організації і постановки жартів на сцені.... Сподобались пресконференції з Стьопкою і ШИВОРОТом. Хоча хотілося б щоб в команд було більше вільного часу. А так дуже класно що в Україні почали організовуватись такі фести з елементами учьоби.
Від себе.... Дуже дякую за критику!!!!


... and all those I forgot
... or negleced
... or ignored
... or lost
 
Nikolai_s_moskvuDate: Тяпниця, 27.04.2007, 17:59 | Message # 5
<Дірєктар прохідної спіртзаводу>
Group: Модєр
Posts: 131
Reputation: 4
Status: Не тута
Я Николай с москви, а сиаретки не найдетса???????????????
Добавлено (22.04.2007, 22:07)
---------------------------------------------
Доброго дня мене звати Степан Сверидович Налийще, я проживаю у мальовничому селі під мальовничою назвою Будунець, Закуснянського району Випивайської області. А появився я на світ так... Одного чудового вечора мене збацали в конопляному полі, від тоді я не курю... І поступив я в універ... І зобачив я як п'ють горілку у великому місті Луцківці, і зрозумів я шо я мастєр в цьому ділі, я відчув що це моє покликання... Вибачте я прирву розповідь бо тра випити...
ПІДПИС: ДИРЕКТОР СПИРТ ЗАВОДУ

Добавлено (27.04.2007, 17:59)
---------------------------------------------


любітєль погнать,,,,водкі)))

Post edited by deformation - ЧетвеР, 27.09.2007, 16:41
 
TendyDate: Суботко, 28.04.2007, 17:35 | Message # 6
Наша Юлька вже не булька!! =))
Group: Зелений
Posts: 15
Reputation: 3
Status: Не тута
Привіт, люд[b]и! Що я могла б добавити на рахунок поїздки в Київ - це те, що я дійсно побачила людей, які не просто скупчуються , придумують усіляки і приколи і т.д. і т.п. ФДП КВН - це дійсно серйозна організація. Тобто там також є свої приколи (внутряк - взагалі супер), шутки, мозговушки, перевертиши...., але як це все таки там класно організовано. можливо мені треба задуматись, і потім поступити на кафедру КВН вчитись? я ДУЖЕ задоволена викладачами і студентами кафедри КВН! Вони старались для кожного і для всіх, щоб цей фест нам на довго запам'ятався! Дякую їм!!![color=blue][font=Times][i]
Attachment: 03180937.jpg (43.8 Kb)


Дімошка, дуже прикольний сайтик!!! Хоча я не чувіха, а ДєВчьОНка, ну да ладно....
 
deformationDate: Середа, 02.05.2007, 12:17 | Message # 7
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
Quote (Sweet)
Як на мене поїздка в стольний град Київ була дуже корисною і роз'яснила багато моментів в плані організації і постановки жартів на сцені....

Блін, де ти таких розумних слів набрався??? crazy
Tendy, шось ти загально писнула дуже, а якшо більш детально?? Те шо ти написала є майже на всіх заходах.... ну майже все... Так як організовано це все було лише перший раз, то вдалося непагано, організувати заходи такого масштабу досить важкувато, тим більше з КВН... тому через 3-4 роки (якщо підійти з розумом) туда будуть хотіти... причому можна буде щей перебирати... а не сподобалось мені це те, що доволі мало часу було вільного, а особливо що було прикро, що всі команди розселили... Було б дуже класно, якби усі жили в одному корпусі, а то якось не привично.... =)) crazy хоча можливо я і путаю, адже це називалось ФДП, але можна було з більш легкого і розгрузочного боку підійти... перший день реально був важким... Другий день навпаки, все було доволі прикольно і не напряжно.... =)
Все, пішов похмелятися після Карпат..... crazy
 
TendyDate: ЧетвеР, 03.05.2007, 14:42 | Message # 8
Наша Юлька вже не булька!! =))
Group: Зелений
Posts: 15
Reputation: 3
Status: Не тута
Ви їздили в Картпати....класно вам наверно було....добре, що хоть я про це не знала.... whine

Дімошка, дуже прикольний сайтик!!! Хоча я не чувіха, а ДєВчьОНка, ну да ладно....
 
SweetDate: Тяпниця, 04.05.2007, 21:21 | Message # 9
***Гіпєр Бодіщє***
Group: Адмін
Posts: 110
Reputation: 3
Status: Не тута
Quote (deformation)
Quote (Sweet)
Як на мене поїздка в стольний град Київ була дуже корисною і роз'яснила багато моментів в плані організації і постановки жартів на сцені....

Блін, де ти таких розумних слів набрався???

Бла, чувак мене пробрало натхнення!!!! Повір, не кожен день таке буває! dry


... and all those I forgot
... or negleced
... or ignored
... or lost
 
deformationDate: Неділько, 06.05.2007, 19:34 | Message # 10
творець_цілитель
Group: Адмін
Posts: 289
Reputation: 6
Status: Не тута
Sweet, Бо!! =)) crazy
 
КВН Форум » Про КВН і все, що його стосується!! » Відгуки для історії » Поїздка в Київ (ФДП Кафедра КВН)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz