ЧетвеР
28.03.2024, 19:46
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка Дівчата, поділіться своїми секретами, як варити квасолю - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Наше життя і буденність! =) » Дівчата, поділіться своїми секретами, як варити квасолю
Дівчата, поділіться своїми секретами, як варити квасолю
OksiKDate: Тяпниця, 16.04.2021, 21:22 | Message # 1
СтудентЪ
Group: Зелений
Posts: 5
Reputation: 0
Status: Не тута
У мене в родині всі люблять квасолю. Раніше я купувала її готову в магазині, додавала в супи і страви. Зараз спробувала купити на ринку і приготувати самостійно, але нічого не вийшло. Або квасоля така попалася, або з мене господиня нікудишня. Замочила години за 4, годин 5 варила, але вона виявилася все ще твердою. Може я щось не так роблю? Дівчата, поділіться секретами, як варити квасолю - як ви її готуєте?

Post edited by OksiK - Тяпниця, 16.04.2021, 21:23
 
alvianghontsa74Date: Тяпниця, 16.04.2021, 21:25 | Message # 2
Зєлєнь
Group: Зелений
Posts: 2
Reputation: 0
Status: Не тута
Цитата OksiK ()
У мене в родині всі люблять квасолю. Раніше я купувала її готову в магазині, додавала в супи і страви. Зараз спробувала купити на ринку і приготувати самостійно, але нічого не вийшло. Або квасоля така попалася, або з мене господиня нікудишня. Замочила години за 4, годин 5 варила, але вона виявилася все ще твердою. Може я щось не так роблю? Дівчата, поділіться секретами, як варити квасолю - як ви її готуєте?
Та немає ніяких секретів, просто потрібно все правильно робити. Ось, тут почитайте, як варити квасолю - https://pani.best/porady-hospodyniam-iak-shvydko-zvaryty-kvasoliu/ , просто прислухайтеся до цих рекомендацій і у вас обов'язково все вийде. Смачного!


Post edited by alvianghontsa74 - Тяпниця, 16.04.2021, 21:25
 
yrikidanchukDate: ЧетвеР, 02.12.2021, 16:53 | Message # 3
СтудентЪ
Group: Зелений
Posts: 5
Reputation: 0
Status: Не тута
Рецепт непоганий

блог про біг
 
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Наше життя і буденність! =) » Дівчата, поділіться своїми секретами, як варити квасолю
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz