ЧетвеР
28.03.2024, 18:07
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка Врач-дерматолог - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Наше життя і буденність! =) » Врач-дерматолог
Врач-дерматолог
wiyaDate: Середа, 10.02.2021, 00:00 | Message # 1
Заваділа
Group: Зелений
Posts: 13
Reputation: 0
Status: Не тута
Кто может посоветовать мне  хорошего врача в Одессе?
 
ststrakhovaDate: Середа, 10.02.2021, 21:55 | Message # 2
Заваділа
Group: Зелений
Posts: 13
Reputation: 0
Status: Не тута
Советую обратиться к этому дерматовенерологу в Одессе https://venerolog.od.ua/. Очень квалифицированный врач. Я обращалась с ребенком. Так сын даже не понял, что был на приеме у врача. Лечение назначил только необходимое, без всяких там дорогих лекарств. К нему очень многие обращались, слышала только положительные отзывы. Думаю, что Вам стоит связать с ним.
 
menigorekDate: Середа, 10.03.2021, 18:56 | Message # 3
Старий КВНщік
Group: Зелений
Posts: 44
Reputation: 0
Status: Не тута
ага
 
mischel054Date: ВівторочоГ, 01.11.2022, 10:02 | Message # 4
СтудентЪ
Group: Зелений
Posts: 7
Reputation: 0
Status: Не тута
Сейчас тоже есть проблема с выбором врача, у меня обнаружили псориаз и он прям прогрессирует. Порекомендуйте, куда обратиться, в нашей больнице только определенные есть врачи, а таких и нет.
 
mezikenDate: ВівторочоГ, 01.11.2022, 10:08 | Message # 5
Зєлєнь
Group: Зелений
Posts: 2
Reputation: 0
Status: Не тута
Багато людей зустрічала із такою проблемою. Можу вам підказати, куди звернутися для її вирішення. Возила свою маму до клініки Мирослави Новосільської, там займаються такою проблемою захворювання.  У них дієвіші методи лікування псоріазу https://novosilskaclinic.com/lazerne-likuvannya-psoriazu/ , багатьох людей вже позбавили цієї проблеми і продовжують активно працювати над усуненням псоріазу у людей. Ми їздили до Львова, ви туди звернетеся.
 
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Наше життя і буденність! =) » Врач-дерматолог
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz