Тяпниця
17.05.2024, 17:13
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка Купівля дитячого велосипеда - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sweet  
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Цікавинки... » Купівля дитячого велосипеда
Купівля дитячого велосипеда
LevchenkoDate: ЧетвеР, 11.04.2024, 00:55 | Message # 1
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 155
Reputation: 0
Status: Не тута
Я шукаю дитячий велосипед для свого сина. Він зараз становить 110 см у рості, тому думаю про велосипед на 18 дюймів. Хотілося б знайти щось міцне, але не надто важке, бо малому лише 5 років. Важливо, щоб були додаткові бокові колеса, адже він ще не дуже впевнено тримається на велосипеді. Може хтось може порадити щось конкретне? Де краще шукати, на що звернути увагу? Дякую заздалегідь!
 
HzBoyDate: ЧетвеР, 11.04.2024, 00:55 | Message # 2
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 149
Reputation: 0
Status: Не тута
При виборі дитячого велосипеда основна увага має бути приділена вазі та зручності управління. Дитячі велосипеди зазвичай мають сталеву раму, що забезпечує довговічність. Обов'язково переконайтеся, що велосипед має бокові колеса для навчання, а також крила і захист ланцюга для безпеки. Для дітей важливий також зовнішній вигляд велосипеда, тому знайдіть щось з приємним дизайном. Велосипед на 18 дюймів буде ідеальним для зросту вашого сина.
 
LevchenkoDate: ЧетвеР, 11.04.2024, 00:56 | Message # 3
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 155
Reputation: 0
Status: Не тута
Так, мені також сказали, що сталева рама це добре з точки зору міцності. Але чи не буде велосипед занадто важким для дитини? Я хочу, щоб мій син міг самостійно підняти його, якщо раптом впаде. І щодо дизайну – абсолютно згоден, хочеться, щоб велосипед сподобався малому з першого погляду.
 
misterbicipsDate: ЧетвеР, 11.04.2024, 00:56 | Message # 4
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 178
Reputation: 0
Status: Не тута
Цитата Levchenko ()
Так, мені також сказали, що сталева рама це добре з точки зору міцності. Але чи не буде велосипед занадто важким для дитини? Я хочу, щоб мій син міг самостійно підняти його, якщо раптом впаде. І щодо дизайну – абсолютно згоден, хочеться, щоб велосипед сподобався малому з першого погляду.

З урахуванням ваших потреб, я б рекомендував звернути увагу на велосипед Profi Shark https://veliki.com.ua/ua/goods_profi-shark-18.htm з інтернет магазину "Veliki". Цей велосипед відмінно підходить для дітей зростом від 105 до 125 см, що ідеально для вашого сина. Вага велосипеда становить всього 10 кг, що є оптимальним для маленьких дітей, дозволяючи їм легко керувати велосипедом та піднімати його самостійно. Матеріал рами - сталь, що гарантує довговічність. Крім того, велосипед оснащений односкоростною трансмісією та ригідною вилкою, що спрощує управління.

Ободні тормози забезпечують безпечне гальмування. Додатково велосипед має захист ланцюга, крила, бокові колеса для навчання, звонок та м'які рулеві накладки для збільшення безпеки. Також важливо відзначити, що виробник залишає за собою право на зміну комплектації без попередження, тому перевіряйте специфікації перед покупкою.
 
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Цікавинки... » Купівля дитячого велосипеда
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz