Тяпниця
19.04.2024, 07:45
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка Выбираю кондиционер. - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sweet  
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Цікавинки... » Выбираю кондиционер.
Выбираю кондиционер.
zinashilova5Date: Неділько, 07.02.2021, 23:07 | Message # 1
СтудентЪ
Group: Зелений
Posts: 6
Reputation: 0
Status: Не тута
Я сейчас выбираю кондиционер к себе домой, мне советуют выбирать инверторный. Но смотрю, они очень недешёвые. Хочу, чтобы ещё была функция самодиагностики и самоочищения. У кого такой кондиционер, подскажите, действительно они служат дольше, чем обычные.
 
lizaliminaDate: Неділько, 07.02.2021, 23:10 | Message # 2
Зєлєнь
Group: Зелений
Posts: 3
Reputation: 0
Status: Не тута
Я когда выбирала кондиционер, то вообще не парилась, приехала в Эпицентр, и купила по акции кондиционер за 8000, установили, и даже не вникали, что там у него за функции.
 
fionafilonoDate: Неділько, 07.02.2021, 23:13 | Message # 3
Зєлєнь
Group: Зелений
Posts: 2
Reputation: 0
Status: Не тута
Лучше берите кондиционер с обычным компрессором. Вот это все, не более, чем маркетинговый ход. Моя подруга купила себе такой кондиционер, и не понимает, за что она столько денег заплатила.
 
violenashilkovaDate: Неділько, 07.02.2021, 23:30 | Message # 4
Зєлєнь
Group: Зелений
Posts: 3
Reputation: 0
Status: Не тута
Мы тоже купили себе инверторный кондиционер. Зимой он очень хорошо выручает, он может работать на обогрев при минусовых температурах. А вот обычные кондиционеры нельзя включать, если на улице больше чем -3 градусов. Могу вам посоветовать магазин, где большой выбор инверторных кондиционеров https://holodservice.net/invertornye-kondicionery/ 
 
trustseoandreyDate: ЧетвеР, 23.02.2023, 12:37 | Message # 5
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 181
Reputation: 0
Status: Не тута
Я знаю компанію Wind вже не перший рік, відмінні у них спліт-системи, надійні, довговічні та якісні. Мені потрібно було купити кондиціонер мобільний https://wind.lviv.ua/conditioners/pobutovi-kondytsionery/mobilni/ у Львові. Моделі завжди з будь-якими додатковими функціями. Працює все справно, швидко змінює мікроклімат у кімнатах. Замовляв інтернетом, дали гарантію. Тихо працює, налаштування не збиваються. Зовнішній вигляд подобається, ціна теж відмінна. Кондиціонери цієї фірми стоять у нас на роботі вже давно і добре працюють. Всім раджу!
 
larlauvsnordar56Date: ПонеділочоГ, 25.03.2024, 10:03 | Message # 6
Старий КВНщік
Group: Зелений
Posts: 40
Reputation: 0
Status: Не тута
Із задоволенням придбав кондиціонер в інтернет-магазині, де цінують своїх клієнтів! У них я отримав відмінні консультації щодо вибору кондиціонера, а також зміг скористатися знижками на товари. Вибір https://it-climate.com.ua/ua....heniy-5 порадував різноманітністю і якістю. Швидка доставка і професійний монтаж були проведені на вищому рівні. Відчувається, що клієнтські потреби перебувають у пріоритеті, що не може не радувати. Рекомендую сайт як місце, де можна знайти все!
 
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Цікавинки... » Выбираю кондиционер.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz