ВівторочоГ
07.05.2024, 11:32
DEFORMація
Вітаю вас Дух | RSS
Головна сторінка Насіння квітів - КВН Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sweet  
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Цікавинки... » Насіння квітів
Насіння квітів
KristinDate: Неділько, 30.07.2023, 16:50 | Message # 1
КВНщік
Group: Зелений
Posts: 36
Reputation: 0
Status: Не тута
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, де можна замовити гарне квіткове насіння?
 
lilalil1986Date: Неділько, 30.07.2023, 16:51 | Message # 2
КВНщік
Group: Зелений
Posts: 25
Reputation: 0
Status: Не тута
Я купувала насіння віоли ампельної в магазині https://semenashop.com.ua/138-viola-ampelnaya/ Там неймовірний асортимент насіння різноманітних квітів та й хороші ціни. Тому рекомендую звернутись саме до них. Тим більше, що в магазині багато іншого насіння, яке точно знадобиться вам для посадки вашого саду. Даний магазин може надати найкраще насіння за дуже хорошими цінами.
 
la2217596Date: Тяпниця, 26.04.2024, 16:50 | Message # 3
Старий КВНщік
Group: Зелений
Posts: 41
Reputation: 0
Status: Не тута
А кто-то занимается выращиванием деревьев? Я вот думаю посадить на участке клюкву, что скажете на этот счёт?
 
HzBoyDate: Тяпниця, 26.04.2024, 16:55 | Message # 4
Святость КВНа
Group: Зелений
Posts: 148
Reputation: 0
Status: Не тута
Покупка саженцев клюквы в интернет-магазине Agro-Market – отличное решение для всех, кто мечтает о своем собственном ягоднике. Во-первых, у этого магазина огромный выбор сортов клюквы https://agro-market.net/catalog/cat/453/ что позволяет подобрать оптимальный вариант под свои условия выращивания и предпочтения вкуса. Во-вторых, цены здесь весьма выгодны, что делает покупку доступной для широкого круга покупателей. К тому же, саженцы продаются высокого качества, что обеспечивает успешное приживание и здоровый рост растений. Сам тут покупаю и вам советую.
 
КВН Форум » Про все і не про шо! =) » Цікавинки... » Насіння квітів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Lutsk UA ... 2007
Використовуються технології uCoz